Bahçe İlaçlaması

Bahçe ilaçlaması, ev ve iş yeri ilaçlamaları kadar önemlidir, çünkü böcekler için temel yaşam ve üreme alanları topraklı alanlardır. Toprak, haşere ve kemirgenlerin çoğaldığı, barındığı ve saklandığı temel bir kaynaktır.

Bahçelerin büyük bir kısmı topraktan oluştuğu için, bu alanların ilaçlanması büyük önem taşır. Bahçe ilaçlama işlemi sayesinde, haşere ve kemirgen türleriyle sık sık karşılaşmak neredeyse imkansız hale gelir.

Firmamız, 1. kalite marka ilaçlarını kullanarak bahçelerde bulunan haşere ve kemirgenleri etkili bir şekilde kontrol altına alır. Bu sayede, bu canlıların üremelerini ve barınmalarını engelleyerek, bahçenizi sağlıklı ve güvenli bir ortam haline getiririz.

Bahçe İlaçlama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu işlem profesyonel ekipler tarafından yapılsa da, her aşaması büyük önem ve dikkat gerektirir. Yeterince dikkat ve önem sergilendiği takdirde %100 sonuç almak kaçınılmaz hale gelmektedir.

Günümüzde yer alan pek çok böcek türü var olmaktadır. Bu böceklerin elbette en baş temel alanları bahçeler olmaktadır. Bu nedenle, düzenli aralıklarla bahçe ilaçlaması yapılması çok önemlidir. Ayrıca, ilaçlama yapan uzman personelin, işleme uygun kıyafetler giymesi gerekir.

İlaçlama işleminin başından sonuna kadar işlem tamamen bitene kadar görevlinin yanında insan ya da hayvan türü bulunmamalıdır. Bahçe üzerinde ilaçlama yapan personelin hiçbir şekilde diğer hayvanlara zarar vermeden çalışması gerekir. Bahçe ilaçlama işlemi oldukça kısa sürede bitmelidir.

Çünkü açık alanda bulunan diğer hayvanların ilaçlama esnasında zarar görmemesi gerekmektedir. Bu yüzden işinde uzman olan görevli ilaçlama işini etkili ve olabildiğince çabuk gerçekleştirmek zorundadır.  Bu yüzden ilaçlama işlemleri bir uzman çalışan tarafından uygulanmalıdır.

Bahçe İlaçlama Fiyatı Ne Kadar?

Bahçe ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

 • 0 – 100 m² için fiyatlar: 700 TL ile 800 TL arasında.
 • 100 – 200 m² için fiyatlar: 800 TL ile 1100 TL arasında.
 • 400 m² ve üzeri için lütfen iletişime geçiniz.

İlaçlama fiyatları, bulunduğunuz ilçe, resmi/tatil günleri, böcek yoğunluğu, alan büyüklüğü, haşere türü ve ikinci ilaçlama ihtiyacına göre değişir. Belirtilen fiyatlar tahmini ve KDV hariçtir.

SONUÇ: İlaçlama ihtiyaçlarınız için firmamızla 7/24 iletişime geçebilir ve lider firmamızın farkıyla haşere ve kemirgen sorunlarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için ana sayfamızı ziyaret edebilir, whatshapp destek hattımıza anında ulaşabilirsiniz.

 • Böcek ilaçlama hizmetinizin garantisi var mı?

  Evet, böcek ilaçlama hizmetimiz belirli bir garanti süresi içerir. Bu garanti, hizmetimizin etkinliğini ve müşteri memnuniyetini teminat altına almayı amaçlar. Garanti süremiz, ilaçlama işleminin tamamlanmasından itibaren genellikle 3-6 ay arasında.

 • Böcek ilaçlama işlemi ne kadar sürüyor?

  Böcek ilaçlama işlemi genellikle evin veya iş yerinin büyüklüğüne ve ilaçlanacak alanın durumuna bağlı olarak değişir, ancak ortalama olarak 30 dakika ila 1 saat arasında sürer.

 • Evcil hayvanlar ve çocuklar için ilaçlama sırasında ve sonrasında ne gibi önlemler alınmalı?

  İlaçlama sırasında ve sonrasında evcil hayvanlar ve çocuklar ilaçlanan alandan uzak tutulmalı ve ilaç kuruyana kadar geri getirilmemelidir.

 • İlaçlama sonrası temizlik yapılmalı mı, yapılacaksa ne zaman yapılmalı?

  İlaçlama sonrası temizlik genellikle ilaçların etkisini kaybetmesi için bir süre bekledikten sonra yapılmalıdır. Bu süre genellikle 48 ila 72 saat arasındadır. İlaçlama şirketinin talimatlarına uyulması önemlidir.

 • Hangi tür böcekler için ilaçlama yapılabiliyor?

  Böcek ilaçlaması genellikle hamamböcekleri, karıncalar, pireler, arı, fare, kene, akrepler, örümcekler, güveler, gümüş balıkları ve termitler gibi çeşitli türler için yapılabilir.

 • İlaçlama hizmetinin ödeme seçenekleri nelerdir?

  İlaçlama hizmetinin ödeme seçenekleri olarak nakit ve havale/EFT yapabilrsiniz.

 • Acil durumlar için hafta sonu veya tatil günleri ilaçlama hizmeti veriliyor mu?

  Acil durumlar için hafta sonu veya tatil günleri ilaçlama hizmeti veriyoruz.

 • İlaçlama kimyasalları sağlık için zararlı mıdır?

  İlaçlama kimyasalları, uygun şekilde ve belirtilen güvenlik önlemleri alınarak kullanıldığında  güvenlidir. İlaçlama yapılan alanlarda önerilen süre boyunca bulunmamak ve ilaçlama sonrası belirtilen temizlik ve havalandırma işlemlerini yapmak önemlidir. Hassas gruplar (çocuklar, hamile kadınlar, yaşlılar ve solunum yolu rahatsızlıkları olan kişiler) için ekstra dikkat gerekebilir. Her zaman profesyonel bir hizmetten ve güvenlik talimatlarına uyulmasından emin olmak önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA