Restoran İlaçlama

Gıda işletmelerinde, tek bir haşere bile tolere edilemez. Gıda sektörlerinde haşere mücadelesi, eski sistemlerde son derece zorlu bir süreçti. Yenilikçi ve kokusuz yöntemlerle sağlığı riske atmadan etkili çözümler sunuyoruz.

Jel ilaçlar, kokusuz spreyler, dumanlama, canlı yakalama ürünleri ve UV tuzakları gibi modern ürünlerle haşere kontrolü sağlıyoruz. Bu yöntemlerle, mevcut haşere sorunları engellenir ve yuva alanlardaki olası sorunlara önceden önlem alınır.

Ayda 1 (Bir) İlaçlama

Gıda sektöründe en etkili çözüm, ayda bir kez müdahalede bulunmaktır. Çünkü iş yeri ne kadar temiz olursa olsun, dışarıdan gelen ürünlerle sürekli benzer sorunlar ortaya çıkabilir. İşletmenize sürekli gelen giden ürünler ile birlikte haşereler gelir. Bu sorunun önüne geçmek için periyodik ilaçlama yapılmalıdır. Önceden yapılan uygulamalar, iş yerinde yeni oluşumları rahatlıkla engellemeye yeterlidir.

SONUÇ: Gıda işletmeleri, periyodik ilaçlama hizmetiyle hem haşere ve kemirgenlerden korunur, hem de garanti kapsamına girer. İlaçlama raporunu saklayarak, tarım bakanlığı veya diğer kurumların denetimlerinde talep edildiğinde sunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA