Genel Bilgiler

Ev İlaçlamadan Kaç Saat Sonra Eve Girilir?

Ev ilaçlamadan kaç saat sonra eve girilir?

saat

Ev ilaçlamasından sonra ortalama 1-4 saat içinde evinize dönebilirsiniz. Kokusuz ilaçlamada süre 1 saatken, kokulu ilaçlamada 4 saate kadar evin kapalı kalması gerekebilir.

Ancak, ilaçlama sonrasında evin kapalı kalma süresi, haşere türüne, kullanılan kimyasallara, aile bireylerinin solunum sağlığına, gebelik durumuna ve evin güneş alımına bağlı olarak değişir.

Ev ilaçlaması randevusu alırken, evde evcil hayvanınız, sucul hayvanlar ve kuşlar varsa, bu bilgileri ilaçlama uzmanına bildirmek önemlidir.

Bu, kullanılacak ilaçların ve uygulama yöntemlerinin bu durumları dikkate almasına yardımcı olacaktır.

Ortalama olarak, kokusuz ilaçlamalarda evinizi 1-2 saat içinde kullanabilirsiniz, kokulu ilaçlamalarda ise bu süre 4-6 saat olabilir. Sadece jel uygulaması yapılacaksa, evin kapatılmasına gerek yoktur.

DİKKAT : Evinizin ne kadar süreyle kapalı kalması gerektiği konusunda kesin bilgiler için, randevu alırken bilgi alınız.

Ev ilaçlama detaylarını öğrenmek için tıklayın.


İlaçlanan Ev Ne Zaman Temizlenir?

Kokusuz İlaçlama

  • Eğer kokusuz ilaçlama yapıldıysa, ekstra bir temizlik gerektirmez.
  • Kokusuz ilaçlama, genellikle duvar diplerine kimyasal bir bariyer uygulaması şeklinde yapılır.
  • Bu yöntemde, duvar diplerinde temizlik yapılmasına gerek kalmaz.

Kokulu İlaçlama

  • Kokulu ilaçlama yapıldıysa, ilaçlama sonrası belirli bir süre evin kapalı kalması ve havalandırılması gereklidir.
  • Havalandırma süresinin ardından temizlik yapılması önerilir.
  • Temizlik zamanlaması, evin koşullarına ve kullanım durumuna göre değişebilir.

Farklı Durumlar ve Karar Verme

  • Örneğin, boş bir ev ilaçlandıysa ve ev boş kalmaya devam edecekse, temizlik ertelenebilir.
  • Yaşanılan şartlara göre en doğru karar verilmelidir.

İstanbul’da Güvenilir Ev İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

5 yildizli yorum

Ev ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, böcekleri hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak evde ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

A1 Markası İle Tanışın :

İstanbul’da yüzlerce evi böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

İDDAALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Ev ilaçlamada kullandığımız marka, Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve evdeki canlılara veya size zarar vermeyen özel kimyasalları içerir. Kullandığımız kimyasalların güvenliği konusunda asla taviz vermemekteyiz.

İlaçlama öncesinde, evinizi detaylı bir şekilde inceler ve sizin taleplerinizi dikkate alırız. Bu bilgiler doğrultusunda, yılların tecrübesiyle seçtiğimiz güvenilir markaların ilaçlarını tercih eder ve uygularız.

Daha önce yüzlerce evde başarıyla gerçekleştirdiğimiz işlerden edindiğimiz deneyimle,memnuniyetini ön planda tutarız. Bizi tercih eden ve tavsiye eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

Rıdvan Şimşek

Merhaba, ben Rıdvan ŞİMŞEK, A1 ilaçlamanın kurucusu ve marka sahibiyim. Ev ve iş yerleri için böcek kontrolü konusunda uzmanım. Böcek ve kemirgenler için merak edilenleri web sitemde sizler için yazıyorum. Bilgi ve teknolojiyi birleştirerek, güvenli yaşam alanları sağlamak için ekibim ile çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA